„Zwinne zarządzanie i nowe modele biznesowe w przemyśle przyszłości” – zapraszamy na warsztat (29.09.22)

Szanowni Państwo!

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Klaster Obróbki Metali, przy wsparciu Platformy Przemysłu Przyszłości, zapraszają 29.09.22 (czwartek)  na bezpłatny warsztat:
„Zwinne zarządzanie i nowe modele biznesowe w przemyśle przyszłości”
Chcesz dowiedzieć się:
– w jaki sposób zwiększyć zdolność Twojej firmy do reagowania na zmiany? Zapraszamy na spotkanie.
Gdzie? Aula Mała, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w BiałymstokuKiedy? Czwartek, 29.09.2022 r. godz. 10:00-13:00
Ilość miejsc ograniczona.

Agenda warsztatu
Treści modułu 1 (90 minut)

1.Znaczenie elastyczności i zdolności do adaptacji firm.
2.Analiza i modelowanie strumienia wartości jako sposób kontroli organizacji.
3.Modele biznesowych oparte na danych i symulacjach.
4.Wymiana danych z otoczeniem.
5.Bariery rozwoju organizacji opartych na danych.

Przerwa (10 minut)

Treść modułu 2 (90 minut)
1. Wirtualna organizacja – zalety i wady.
2. Kluczowe bariery wdrożenia organizacji wirtualnych.
3. Zarządzanie 4.0 – jak łączyć ludzi i technologie?.
4. Rola i znaczenie wiedzy.

Informacje o Prelegencie:

dr Piotr Kaczmarek-Kurczak – Ekspert współpracujący z Platformą Przemysłu Przyszłości
w obszarze modeli biznesowych przemysłu 4.0, zajmuje się opisem i rozwojem kompetencji oraz budowaniem kwalifikacji w transformacji cyfrowej. Na co dzień pracuje w Katedrze Przedsiębiorczości i Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego oraz Centrum Studiów Kosmicznych ALK. Zajmuje się procesami innowacji i przedsiębiorczości, zarządzania wiedzą, transformacją cyfrową, współpracą nauki i biznesu. Od 2007 roku autor publikacji na temat zarządzania i przedsiębiorczości w magazynie psychologicznym JA-MY-ONI tygodnika POLITYKA.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zapisy na warsztat:

Klauzula Informacyjna 29 09 2022