Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w futsalu – I miejsce Studentów WSFIZ!

Studenci WSFiZ w Podlaskiej Akademickiej Lidze Międzyuczelnianej w futsalu zajęli I miejsce. W ostatnim meczu pokonali drużynę Politechniki 4-2 po bramkach zdobytych przez: Wojciecha Nasuto, Kacpra Głowickiego, Kamila MrozaPatryka Ołów. Drużyna wystąpiła w składzie Krzysztof Sztukowski, Damian Bieliński, Michał Grochowski, Rafał Szeretucha, Filip Dojlida, Patryk Ołów, Patryk Przemielewski, Kamil Sakowicz, Bartosz Pieńkowski, Kamil Mróz, Kacper Głowicki, Wojciech Nasuto.
Zawody ligi międzyuczelnianej były eliminacjami do Akademickich Mistrzostw Polski. Półfinały zostaną rozegrane w Warszawie 3-5.02.2023.

21 grudnia 2022 r.

Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w futsalu –  I miejsce Studentów WSFIZ!