Powstało nowe Koło Naukowe Prawa i Administracji WSFiZ

Szanowni Studenci!
Działalność zainaugurowało Koło Naukowe Prawa i Administracji WSFiZ, które będzie zajmować się tematyką prawa administracyjnego, szeroko pojętej administracji publicznej oraz ochroną środowiska. Jakie wyzwania czekają aplikujących do Koła Studentów? Zadań przewidziano bez liku: od street law, czyli ukazywanie prawa w sposób łatwy i przystępny licealistom, świadczenie pomocy prawnej osobom, których nie stać jest na radcę prawnego czy adwokata oraz rozwój empatii ekologicznej: wszelkie działania związane z ochroną środowiska: od wolontariatu po projekty ekologiczne.
Opiekunami koła są: dr Paula Anna Borowska oraz dr Jarosław Ruszewski – prawnicy, trenerzy, a przede wszystkim ludzie ciekawi świata.
Kogo poszukuje Koło? Studentów, którzy mają otwarty umysł, nie boją się wyzwań i potrafią współdziałać w energicznym, kreatywnym zespole.
Studenci, którzy odbędą łącznie zajęcia w ramach Przedmiotu Empatia Ekologiczna i Eko- Praktyki lub wolontariat przyrodniczy otrzymają Certyfikat Wiarygodności Ekologicznej. Będzie on zamieszczony w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów wyższych.

12 listopada 2021 r.

Powstało nowe Koło Naukowe Prawa i Administracji WSFiZ