Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ

Szanowni Studenci,

w dniu 20.11.20 odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akademii Dobrych Praktyk, ekspertem był Sebastian Rynkiewicz.

Sebastian Rynkiewicz –  Prezes Zarządu Klastra Obróbki Metali, Krajowego Klastra Kluczowego. Prezes Zarządu Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju – stowarzyszenia będącego koordynatorem Klastra.Współtwórca największej w regionie północnowschodniej Polski firmy doradczej Tomas Consulting S.A. Ekspert w zakresie klasteringu, prawa europejskiego, międzynarodowego i integracji europejskiej. Wykładowca akademicki, autor publikacji w zakresie prawa europejskiego i międzynarodowego, funduszy europejskich, innowacji i klasteringu. Członek organizacji eksperckich w kraju i zagranicą. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Podyplomowego Studium Integracji Europejskiej w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku. Doktorant na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, stypendysta Uniwersytetu w Zurychu. Szczęśliwy mąż i tata trzech córek.

Temat wystąpienia: „Idea Klasteringu – przewaga dzięki współpracy w czasach kryzysowych”.

Spotkanie przeprowadzone zostało za pomocą platformy TEAMS.

19 listopada 2020 r.

Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ