Lis

MBA WSFIZ BUSINESS CLUB

spotkanie online
od 17:00 do 18:00
Szanowni Absolwenci MBA, zapraszamy w dniu 25.11.20 o godz.17:00 na kolejne spotkanie Klubu Liderów Zmian MBA WSFIZ. Więcej o możliwościach wynikających z zapisania się do MBA WSFIZ BUSINESS CLUB powiemy na najbliższym spotkaniu, które odbędzie w trybie online.

W ramach działalności klubu absolwenci mają możliwość m.in.:
– uczestnictwa w edukacyjnych spotkaniach/webinarach wspierających kompetencje liderskie absolwentów
– regularnej komunikacji się z uczelnią oraz innymi absolwentami, uczelnia m.in. przekazuje terminy ważnych wydarzeń organizowanych w Alma Mater np. Kongres Liderów Zmian.
– uczestniczenia w spotkaniach networkingowych oraz integracyjnych.

Absolwenci MBA WSFiZ to liderzy zmian, którzy zajmują prestiżowe stanowiska w kluczowych sektorach naszej gospodarki. Uczelnia wspiera naszych absolwentów w ich ścieżkach kariery. Działamy zgodnie z imperatywem – najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest współpraca, poszukiwanie nowych perspektyw, dzielenie wiedzą oraz długoterminowe relacje oparte na zaufaniu.

spotkanie online

Data i godzina wydarzenia