Szanowni Absolwenci i Słuchacze studiów MBA, zapraszamy w dniu 22.11.21 o godz.18:00 na kolejne wydarzenie w ramach Klubu MBA WSFiZ.
W ramach najbliższego spotkania (plaforma MS Teams), gościć będziemy Joannę Sarosiek – Dyrektor Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Tematyka wystąpienia:

„Środki unijne dostępne w województwie podlaskim”

Unia Europejska udziela wsparcia finansowego i dotacji na realizację wielu różnych projektów i programów. Fundusze europejskie wpierają niemal wszystkie aspekty życia społeczno-gospodarczego. Jak Ty możesz je pozyskać, niezależnie od tego czy reprezentujesz sektor przedsiębiorstw, administracji czy organizację społeczną?
Odpowiedz na to pytanie poznasz w ramach prezentacji stanowiącej kompendium wiedzy na temat środków unijnych dostępnych w województwie podlaskim.

O Prelegentce:
Joanna Sarosiek: białostoczanka od urodzenia – prawnik, pracownik administracji samorządowej, a od 2016 r. dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, licznych studiów podyplomowych i Master of Business Administration w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.
Pracowała w kancelarii radcy prawnego, Banku Spółdzielczym w Białymstoku i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku. Od 2007 r. związana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, zaangażowana w prace zespołu odpowiedzialnego za programowanie i koordynację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego – najpierw na lata 2007-2013, a następnie na lata 2014-2020. Jako dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego odpowiada za prowadzenie szerokorozumianej polityki rozwoju regionalnego m.in. za aktualizację Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego, wdrażanie RPOWP 2014-2020 i przygotowanie województwa podlaskiego do perspektywy finansowej 2021-2027.

MsTeams

Data i godzina wydarzenia

22 Lis 2021 r. | 18:00 - 19:30

Klub MBA WSFiZ – spotkanie z Joanną Sarosiek, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (22.11.21)