Lis

spotkanie online
od 17:00 do 18:30

Szanowni Studenci,

zapraszamy 12 listopada na spotkanie Klubu Liderów Zmian online, które odbędzie się  o godzinie 17:00. Temat najbliższego klubu „Czego uczy nas obecny kryzys o pracy menedżera?”.

Naszymi gośćmi będą:

Janusz Kaźmierowski – wiceprezes Metal-Fach sp. z o.o.

Jacek Kłos – dyrektor generalny Plum sp. z o.o.

Przemysław Nowik – Prezes – Ava Sp. z o.o.

dr Karol Kowalewski – Dziekan Wydziału Zarządzania i kierownik Filii WSFiZ w Ełku

Dyskusję poprowadzą: dr Anatoliusz Kopczuk – Prorektor ds. Współpracy z Praktyką Gospodarczą WSFiZ oraz Sylwester Pilipczuk  – Prezes Fundacji Prof. Tadeusza Kasprzaka.
Spotkanie ma charakter interaktywny, osoby zainteresowane mogą zadawać naszym ekspertom pytania.
Projekt kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem wzorców, postaw i zachowań Liderów Zmian w czasie kryzysu.
W trakcie najbliższej eksperckiej debaty będziemy rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed menedżerami w turbulentnym otoczeniu.

Link do najbliższego spotkania – Czego uczy nas obecny kryzys o pracy menedżera?:

spotkanie online

Data i godzina wydarzenia