Lis

DRUGIE ŻYCIE KRAWATA w WSFiZ!

od 17:00 do 19:00

Szanowni Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Eko-Wolontariatu DRUGIE ŻYCIE KRAWATA w WSFiZ!

Artystyczne warsztaty recyklingu krawata i biżuterii odbędą się w terminach:
– 7 listopada, godz. 17. Sala 221 WSFiZ ul. Ciepła 40
– 9 listopada, godz. 17. Sala 221 WSFiZ ul. Ciepła 40
– 14 listopada, godz. 17. Sala 221 WSFiZ ul. Ciepła 40
– 15 listopada, godz. 17. Sala 221 WSFiZ ul. Ciepła 40
– 21 listopada, godz. 17. Sala 221 WSFiZ ul. Ciepła 40

W WSFiZ Filia w Ełku:

12 listopada, godz. 11. Czytelnia WSFiZ Filia w Ełku, ul. Grunwaldzka 1

Podczas warsztatów wykonane zostaną nowe przedmioty, które zostaną przeznaczone na aukcję charytatywną, bożonarodzeniową pomocy chorym dzieciom.

Osoby chętne mogą zapisywać się za pomocą formularza: Deklaracja uczestnictwa – Warsztaty Drugie Życie Krawata i Biżuterii – https://docs.google.com/forms/d/1Tu7ibUcR1chKtBO7aifJk5_TUi9De0UDE-nyFa_PWDM/viewform?edit_requested=true

Cele akcji:

1. Promowanie postaw proekologicznych.

2. Rozwój eko-wolontariatu.

3. Edukacja na temat idei gospodarki w obiegu zamkniętym, w tym ZERO WASTE.

4. Wsparcie potrzebujących dzieci.

Warsztaty prowadzą:
Elżbieta Maria Kowalczuk – właścicielka Rękodzieło Biżuteria By Lily
Elżbieta Mielnicka – właścicielka Mała Olejarnia Eli
Paula Borowska – właścicielka Biżuteria Un Truc

Magdalena Bagieńska – właścicielka Biżuteria Un Truc

Magdalena Jakubiec-Cichańska – artystka malarka, blogerka perlywwielkimmiescie.pl

WARUNKI UDZIAŁU W WARSZTATACH:

1. WARSZTATY PROWADZĄ TRENERKI, KTÓRE USTALAJĄ ZASADY ORGANIZACJI I PRACY GRUPY.

2. UCZESTNIK/UCZESTNICZKA NA WARSZTATACH PRACUJE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NAD PRZEDMIOTEM PRZEZNACZONYM NA AUKCJĘ CHARYRYTATYWNĄ, BOŻONARODZENIOWĄ, Z KTÓREJ DOCHÓD PRZEZNACZONY ZOSTANIE NA POMOC CHORYM DZIECIOM, W DRUGIEJ KOLEJNOŚCI NAD PRZEDMIOTEM PRZEZNACZONYM DO WŁASNEGO UŻYTKU.

3. NA WARSZTATY MOŻNA PRZYNIEŚĆ WŁASNE AKCESORIA TYPU: NOŻYCZKI, AKCESORIA DO SZYCIA, KLEJ, FARBY, KRAWATY, BIŻUTERIĘ, GUZIKI. ORGANIZATOR NIE ODPOWIADA ZA ZAGUBIONE PRZEDMIOTY.

4. NA WARSZTATACH WSZYSCY SOBIE POMAGAJĄ I ODNOSZĄ SIĘ DO SIEBIE Z SZACUNKIEM I ŻYCZLIWOŚCIĄ.

Data i godzina wydarzenia

09 Lis 2022 r. | 17:00 - 19:00

DRUGIE ŻYCIE KRAWATA w WSFiZ!