Kontakt

e-mail: centrum.konferencyjne@wsfiz.edu.pl;
tel.: 693 957 819

Aula kongresowa na 450 osób, Sale konferencyjno-szkoleniowe na 120, 117 miejsc, sale szkoleniowo – seminaryjne na 15, 20, 30, 40, 60 miejsc , laboratoria komputerowe, laboratoria językowe, biblioteka i czytelnia. Aula kongresowa, sale konferencyjne i szkoleniowe wyposażone są w pełen zestaw urządzeń multimedialnych.

Usługi: Organizacja i przygotowanie – konferencji, seminariów, spotkań biznesowych, tłumaczenia symultaniczne, pomoc techniczna, obsługa szatni, transport, parking, catering, zwiedzanie miasta i regionu, pośredniczenie w sprzedaży biletów na wydarzenia estradowe.

Baza hotelowa: 40 miejsc noclegowych rozlokowanych w 19 funkcjonalnie urządzonych pokojach gościnnych jedno, dwu i trzyosobowych.

W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor czajnik elektryczny bezprzewodowy oraz dostęp do Internetu (Wi-Fi)..Do dyspozycji Gości hotelowych ogólnie dostępna świetlica, kuchenka i bezpłatny parking.

Recepcja czynna całą dobę:
tel.: 602 579 201 lub 85 678 58 96; 85 678 58 79
e-mail: pokoje.goscinne@wsfiz.edu.pl

Rezerwacje pokoi online:

www.pokojegoscinne.bialystok.pl

Restauracja Ciepła 40 Pieprz i wanilia, bufet – pub , hall przed Aulą Kongresową – miejsce na serwis gastronomiczny. Lokalizacja restauracji na terenie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania umożliwia zorganizowanie wszelkiego rodzaju wynajmów wraz z obsługą gastronomiczną.
Kontakt z restauracją:

tel.: 795 991 287 ;505 191 287; 519 881 851
e-mail: bistropieprziwanilia@gmail.com

Lokalizacja Centrum Konferencyjno – Hotelowego WSFiZ :Osiedle Sienkiewicza, 15 min pieszo do Starówki, w pobliżu węzeł komunikacyjny.

Dojazd

Od strony ulicy Poleskiej: wjazd w ulicę Jagienki (przy stacji benzynowej Statoil) prosto do skrzyżowania z ulicą Fabryczną (przy głównym budynku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania) należy skręcić w prawo.

Od strony ulicy Jurowieckiej: należy wjechać w ulicę Ciepłą i kierować się prosto aż do skrzyżowania z ulicą Jagienki, następnie skręcić w prawo i przy budynku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania skręcić w pierwszą bramę wjazdową ponownie w prawo.

Dojazd komunikacją miejską

Dojazd z dworca PKP w Białymstoku: Komunikacją miejską autobusem BKM nr 18

Dojazd z dworca PKS w Białymstoku: Komunikacją miejską autobusami BKM nr 22 (przystanek docelowy ul. Jagienki) i BKM nr 100 ( przystanek docelowy ul Sienkiewicz KW Policji) – po przejściu na drugą stronę skręt w prawo – dalej prosto na krótkim odcinku do ul. Jagienki.

Dojazd samochodem w Białymstoku: Jadąc ul. Sienkiewicza w kierunku ul. Wasilkowskiej, skręt w lewo w ul. Jagienki. Jadąc ul. Poleską w kierunku ul. Towarowej, skręt w prawo w ul. Jagienki.