praktyki:

Praktyki studenckie są obowiązkowe. Biuro Karier może pomóc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na ich realizację.

Chcesz poznać oferty dostępnych praktyk zawodowych?
Zgłoś się do Biura Karier! Napisz na adres biuro.karier@wsfiz.edu.pl  z podaniem Kierunku studiów oraz specjalności, otrzymasz informację zwrotną z aktualną listą firm, w których możesz odbyć praktykę.

staże:

Staż jest to forma aktywizacji zawodowej, która polega na zapoznaniu osoby, która nie posiada doświadczenia zawodowego z obowiązkami, jakie należy wykonywać na danym stanowisku czy w danej firmie, instytucji. Staż jest bardzo korzystnym rozwiązaniem zarówno dla pracodawcy, jak i stażysty.

oferty pracy:

Wiele firm w bazie danych Biura Karier składa interesujące oferty rekrutacyjne. Na prośbę pracodawców Biuro Karier może przygotować listę osób spełniających ich oczekiwania. Jeśli spełniasz wymagania, pracownik Biura skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku - Młodszy specjalista Służby Celno - Skarbowej

Jak aplikować
przygotuj niezbędne dokumenty
• kwestionariusz osobowy, wg naszego wzoru (w załączeniu),
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
• kopie świadectw pracy/służby z poprzednich miejsc pracy/służby, o ile pozostawałeś w stosunku
pracy/służby,
• oświadczenie dot. pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z tymi
organami – złóż, jeśli urodziłaś(eś) się przed 1 sierpnia 1972 r. (w załączeniu),
złóż dokumenty
• w formie papierowej na adres
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
ul. J.K. Branickiego 9
15-085 Białystok
z dopiskiem: Nabór SCS 11/2022
lub
• w formie elektronicznej na elektroniczną skrzynkę podawczą Izby Administracji Skarbowej w
Białymstoku na platformie ePUAP, opatrując składane „pismo ogólne” podpisem zaufanym lub
podpisem kwalifikowanym (uwaga! podpisanie „pisma ogólnego” nie zwalnia Cię z obowiązku
złożenia wszystkich wymaganych podpisów na kwestionariuszu czy oświadczeniu)
złóż (załatw sprawę): pismo ogólne do podmiotu publicznego
rodzaj pisma: podanie
tytuł pisma: Nabór SCS 11/2022
termin składania dokumentów: 5 stycznia 2023 r.
• jeżeli składasz dokumenty w formie papierowej – decyduje data stempla pocztowego lub data
złożenia oferty do urzędu;
• jeżeli składasz dokumenty w formie elektronicznej – decyduje data wpływu oferty na elektroniczną
skrzynkę podawczą urzędu ePUAP.
Podpowiadamy jak prawidłowo złożyć dokumenty aplikacyjne (także przez ePUAP) w instrukcji Jak
aplikować.
Zapoznaj się z:
• instrukcją Jak_aplikowac_
• informacją Jak_rekrutujemy

UNICEL - Specjalista/-ka Działu Export

Miejsce pracy: Wasilków

Zakres obowiązków:
✓ obsługa kontrahenta exportowego
✓ utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
✓ tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
✓ analiza rynku
✓ poszukiwanie nowych klientów – praca na bazie danych

Wymagania:
✓ znajomość języka francuskiego
✓ znajomość języka angielskiego
✓ znajomość MS Office
✓ umiejętność pracy w zespole
✓ dokładność, dyspozycyjność, dobra komunikacja

Oferujemy:
✓ wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
✓ pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
✓ możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta międzynarodowego
✓ możliwość rozwoju i poszerzenie wiedzy z branży,
✓ stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

CV prosimy przesłać do dnia 15/11/2022 na maila m.kiryluk@unicell.com.pl

Amazon - Pracownik Obsługi Klienta

Nazwa stanowiska: Pracownik Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim
Rodzaj umowy: 3-miesięczny okres próbny + 9-miesięczna umowa tymczasowa, 40 godzin tygodniowo.
Lokalizacja: Wirtualna, Polska (praca z domu)
Wynagrodzenie: 32,25 zł za godzinę + bonus językowy (833,00 zł miesięcznie) + dodatek za pracę w domu (100,00 zł miesięcznie)
Jakie umiejętności będą Ci potrzebne?

  • Minimalny wiek: 18 lat
  • Uprawnienie do wykonywanie pracy w Polsce
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz polskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (co najmniej na poziomie B2),
  • Doświadczenie w obsłudze komputera
  • Możliwość pracy od 6 rano do północy, od poniedziałku do niedzieli
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany poranne, popołudniowe, wieczorne, weekendy i godziny dodatkowe, w zależności od potrzeb)
  • Cichy pokój lub miejsce pracy z biurkiem i krzesłem
  • Ze strony technicznej – łącze DSL (LAN) lub LTE o prędkości co najmniej12 Mb/s  (nie WIFI).

Jakie mocne strony ze sobą wniesiesz?

  • Pracowitość, elokwentność i dbałość o szczegóły
  • Zdolność szybkiej nauki i radzenia sobie ze zmianami
  • Wielozadaniowość w pełnym energii środowisku
  • Sposób pracy przyjazny i zorientowany na klienta w każdej sytuacji

Co otrzymasz w zamian?
Jedną ze wspaniałych rzeczy związanych z dołączeniem do Działu Obsługi Klienta Amazon jest to, że nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia w obsłudze klienta. Gdy dołączysz, przejdziesz szkolenie i otrzymasz kompletny pakiet wyposażenia. Dodatkowo oferujemy szereg korzyści, w tym:

  • Opieka medyczna LUX MED
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie na życie i od niezdolności do pracy w Aviva
  • Dodatek za prace z domu
  • Możliwości kształcenia i rozwoju
  • Pakiet Multisport
    Jeśli ta rola brzmi jak dla Ciebie, kliknij w poniższy link, aby rozpocząć proces aplikacyjny!https://amazon.force.com/BBJobDetails?reqid=a0R4U00000KvLUMUA3

szkolenia:

Oferujemy naszym studentom i absolwentom, dzięki zaprzyjaźnionym firmom i instytucjom, szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

Bezpieczne praktyki - kurs on line

BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2022
Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z Partnerami, realizuje Program edukacyjny skierowany do studentów uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy.

Program porusza tematykę zagrożeń powodujących wypadki oraz sposoby przeciwdziałania im.
Uczestnikom Programu przekazana zostanie praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, obowiązków pracodawcy, ubezpieczeń i wielu innych istotnych obszarów. Projekt zakłada możliwość konsultacji z prelegentami nawet po zakończeniu kursu.

Program Bezpieczne Środowisko 2022 realizowany zostanie poprzez internetowy system
do zdalnej komunikacji.
Podczas kursów odpowiemy uczestnikom na kluczowe pytania:
– Co powinna zawierać umowa o praktykę, staż, pracę?
– Jakie są obowiązki pracodawcy?
– Kto jest odpowiedzialny za ubezpieczenie?
– Jakie uprawnienia powinno się zdobyć, aby uzupełnić swoje wykształcenie?
– Czym jest praca w warunkach szkodliwych?
– Jakie są zasady dotyczące pracy zdalnej

Kursy poprowadzą specjaliści i praktycy z:
Państwowej Inspekcji Pracy
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Państwowej Straży Pożarnej
Urzędu Dozoru Technicznego
Wyższego Urzędu Górniczego
Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

Bezpłatne, dwudniowe i certyfikowane kursy dla studentów uczelni wyższych.
Terminy:
7-8 grudnia 2022 r. godziny: 13:00 – 15:15
14-15 grudnia 2022 r. godziny: 13:00 – 15:15

Jak się zapisać?
Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznepraktyki.pl i zapisać się na kurs.

Direct Search 3.0 - metody bezpośredniego docierania do kandydatów

27.01.2023 | 09:00

W programie między innymi:

◉ Określenie słabych i mocnych punktów procesów rekrutacyjnych oraz źródeł kandydatów,

◉ Analiza treści ogłoszeń – błędy, słowa klucze, treść

◉ Social media, FB, LinkedIn, źródła alternatywne, google personal branding rekrutera

◉ Direct search – przygotowanie, narzędzia, granice prawne,

◉ Persona – ogólny portret psychologiczno – społeczny

◉ Strukturyzowanie rozmowy z kandydatem, badanie potrzeb, przekonywanie, zastosowanie elementów sprzedaży w rekrutacji

Liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy rezerwacje na szkolenia również w formule stacjonarnej w dostosowanym dla Państwa terminie.

Więcej informacji w linku poniżej.

EDU90 – Szkolenia HR, Direct Search, HeadHunting