Startup Heroes Meetup Białystok w WSFIZ (19.08.2021) – zapisz się!

Już 19.08.2021 r. o godzinie 18:00  w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbędzie się Startup Heroes Meetup Białystok!

W czasie wydarzenie, będziecie mogli posłuchać interesujących i merytorycznych prelekcji:

Adama Zdanowicza – Założyciel największej polskiej pracowni projektowo-wykonawczej rowerów customowych. Na jego rowerach jeżdżą Slash z Guns N’ Roses, Michał Szpak czy Aleksander Milwiw-Baron.

Tomasza Stypułkowskiego – Prezes Zarządu IITPB Sp. z o.o., Specjalista ds. komercjalizacji badań PCI

Cezary Dziugie ł- Startup Humanet integruje czynniki efektywnościowe, społeczne oraz preferencje osobiste członków organizacji. Za pomocą innowacyjnej metodologii przewiduje skuteczność określonych konfiguracji struktury organizacyjnej, konflikty w zespołach oraz wytwarza rekomendacje dot. kierunków rozwoju pracowników, jak i całych działów

Michała Misztala – CEO Startup Academy, trener biznesu, ekspert Platformy Startowej Startup Heroes, który w swojej prelekcji “Droga do miliona” opowie skąd pozyskać środki na rozwój swojego startupu.

Weź udział w darmowym wydarzeniu, posłuchaj  inspirujących prelekcji oraz nawiąż wartościowe relacje biznesowe przy cateringu!

Więcej informacji znajdziecie na: https://startupacademy.pl/startup-heroes-meetup/

17 sierpnia 2021 r.

Startup Heroes Meetup Białystok w WSFIZ (19.08.2021) – zapisz się!