Przedstawiciele Euroazjatyckiego Uniwersytetu Narodowego im. L. N. Gumilowa z Nur-Sułtan w Kazachstanie w WSFiZ

Dnia 5 listopada 2021 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku gościliśmy przedstawicieli Euroazjatyckiego  Uniwersytetu Narodowego im. L. N. Gumilowa z Nur-Sułtan w Kazachstanie. W spotkaniu udział wzięli prof. dr hab. Serik Makysh – Dziekan Wydziału Ekonomii oraz prof. dr hab. Lyazzat Sembiyeva – Kierownik Katedry Audytu.

Euroazjatycki Uniwersytet Narodowy im. L. N. Gumilowa jest wybitną uczelnią w Kazachstanie. Zajmuje znaczące pozycje w międzynarodowych rankingach QS Top 50, World University Rankings.  Uczelnia aktywnie rozwija międzynarodową współpracę. Memorandum o współpracy  z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku obejmuje między innymi rozwój współpracy akademickiej i badawczej, wymianę akademicką, możliwość realizacji wspólnych edukacyjnych programów podwójnych dyplomów na poziomie studiów licencjackich i magisterskich, realizację projektów edukacyjnych, organizowanie wspólnych badań naukowych  i konferencji, a także publikację wyników badań.

08 listopada 2021 r.