Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Koszykówce Mężczyzn – zwycięstwo naszej drużyny w pierwszym meczu

Szanowni Studenci!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła już pierwsza runda rozgrywek Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Koszykówce Mężczyzn. Pierwszy mecz już za nami. 17.11.2022 r. drużyna koszykarzy WSFiZ pokonała UwB z wynikiem 88÷49. Kolejny mecz 28.11.2022 (poniedziałek) o godzinie 16.45 na hali PB. Tym razem zmierzymy się z drużyną UMB. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania. Na ten moment serdecznie gratulujemy naszym studentom i trzymamy kciuki przy najbliższych „starciach” na parkiecie.

22 listopada 2022 r.