fbpx

Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w strzelectwie sportowym – sukcesy studentów WSFiZ

Szanowni Studenci!
W sobotę 19.11.2022 r. na strzelnicy KS Kaliber odbyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w strzelectwie sportowym.
W zawodach mogli brać udział studenci i pracownicy uczelni państwowych i prywatnych z całej Polski. Prawo startu miały również osoby, które ukończyły studia w roku akademickim 2021/2022.

Naszą Uczelnię reprezentowały studentki pierwszego roku, kierunek WF, studiów pierwszego stopnia Emilia Jurczak i Hurynovich Lizaveta oraz absolwentka studiów drugiego stopnia Katarzyna Bielkiewicz.

Rywalizacja podczas zawodów była bardzo zacięta. Wszystkie zawodniczki musiały oddać 60 strzałów z pośród wybranej konkurencji startowej. Nasze studentki oczywiście były w pierwszej czołówce z czego jesteśmy bardzo dumni:

Katarzyna Bielkiewicz zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet Pistolet pneumatyczny

Emilia Jurczak zajęła III miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet Karabin pneumatyczny

Lizaveta Hurynovich zajęła IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet Karabin pneumatyczny 60

Miło nam poinformować, iż Uczelnia zajęła II miejsce w klasyfikacji zespołowej uczelni województwa podlaskiego.

Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim „celnych strzałów”.