„Mediacje w biznesie – alternatywna metoda rozwiązywania konfliktów gospodarczych” – zapraszamy na panel dysusyjny

Szanowni Państwo!

Miesiąc październik to czas, w którym na różnych płaszczyznach organizowane są spotkania edukacyjne i propagujące pozasądowe sposoby rozwiązywania sporów (ADR).

Jednym z takich sposobów są, oprócz arbitrażu również mediacje. Dlatego już dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa na panel dyskusyjny „Mediacje w biznesie – alternatywna metoda rozwiązywania konfliktów gospodarczych”.
Kiedy? 22.10.2021r (piątek) godz.14.00
Gdzie? Duża Aula Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, ul.Ciepła 40.

Uzupełnieniem tych wydarzeń będzie również panel dyskusyjny „Stan dzisiejszy i perspektywy na przyszłość” odbywająca się na terenie Sądu Okręgowego w Białymstoku przy ul.M.Skłodowskiej-Curie 1 dnia 21.10.2021r (Międzynarodowy Dzień Mediacji – czwartek) a także otwarte rozprawy w których będą uczestniczyli sędziowie wraz z mediatoremi i młodzieżą szkolną.

Już dziś serdecznie zapraszamy zwłaszcza na panele dyskusyjne w których będą uczestniczyć zarówno sędziowie, adwokaci i radcowie jak i przedsiębiorcy.

Ze względu na obostrzenia pandemiczne i ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem liczby osób uczestniczącej z Państwa organizacji najpóźniej do dnia 20.10.2021r (środa) na adres mail:

dzień 21.10.2021r – izabela.orciuch@bialystok.so.gov.pl – max.50 osób (Sąd Okręgowy)
– dzień 22.10.2021r – magdalena.nowak@wsfiz.edu.pl – max 200 osób (WSFiZ)

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Międzynarodowy Dzień Mediacji.

13 października 2021 r.