Klub MBA WSFiZ – spotkanie z Jackiem Santorskim(22.06.21)

Szanowni Absolwenci i Słuchacze studiów MBA, zapraszamy w dniu 22.06.21 o godz.17:00 na kolejne wydarzenie w ramach Klubu MBA WSFiZ.

W ramach najbliższego spotkania, gościć będziemy Jacka Santorskiego.

O Prelegencie:

Jacek Santorski – psycholog biznesu i przedsiębiorca – prowadzi firmę doradczą Values_, którą kilkanaście lat temu założył z Dominiką Kulczyk i autorskie studium podyplomowe w Szkole Biznesu PW – Akademia Psychologii Przywództwa. Uznany popularyzator psychologii i mentor, autor kilkunastu książek – ostatnio „i”- refleksje o przywództwie jutra (z Pawłem Oksanowiczem) oraz Przywództwo na morzu i na lądzie (z żeglarką Małgorzatą Czarnomską). Mieszka w Warszawie z żoną Małgorzatą, blisko współpracuje z trzema synami (m. in. andrzejsantorski.com)

Spotkanie odbędzie za pomocą platformy Ms Teams.

W ramach działalności klubu absolwenci mają możliwość m.in.:
– uczestnictwa w edukacyjnych spotkaniach/webinarach wspierających kompetencje liderskie absolwentów
– regularnej komunikacji się z uczelnią oraz innymi absolwentami, uczelnia m.in. przekazuje terminy ważnych wydarzeń organizowanych w Alma Mater np. Kongres Liderów Zmian.
– uczestniczenia w spotkaniach networkingowych oraz integracyjnych.

Absolwenci MBA WSFiZ to liderzy zmian, którzy zajmują prestiżowe stanowiska w kluczowych sektorach naszej gospodarki. Uczelnia wspiera naszych absolwentów w ich ścieżkach kariery. Działamy zgodnie z imperatywem – najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest współpraca, poszukiwanie nowych perspektyw, dzielenie wiedzą oraz długoterminowe relacje oparte na zaufaniu.

Więcej o Klubie MBA WSFiZ:

MBA Business Club WANS

21 czerwca 2021 r.

Klub MBA WSFiZ – spotkanie z Jackiem Santorskim(22.06.21)