Impulsjada 2021 – Klub MBA WSFiZ zaprasza (25.03.21)

Szanowni Absolwenci i Słuchacze studiów MBA, zapraszamy w dniu 25.03.21 o godz.17:30 na kolejne spotkanie Klubu MBA WSFiZ .

W ramach najbliższego spotkania, gościć będziemy dr Marka Kruka.

Ruszamy z innowacyjną inicjatywą – Impulsjada 2021.

Jak wykorzystać efekt synergii grupy Klubu MBA WSFiZ – biorąc aktywny udział w IMPULSJADZIE!

W naszej olimpiadzie wymiany myśli bierze udział jeden główny zawodnik – dawca impulsu/case przy wsparciu całego zespołu z klubu MBA. Główną nagrodą dla prezentującego wyzwanie w naszej olimpiadzie jest rozwiązanie jego problemu, przy wykorzystaniu wiedzy oraz doświadczenia członków klubu. Każda osoba, która wstępuje do Klubu MBA WSFIZ, otrzymuje tzw. 1 Impuls. Impuls to wyzwanie/case study z którym nasz członek grupy ma się zmierzyć w swoim środowisku pracy i szuka wsparcia u innych członków grypy. W ramach Impulsjady, niczym na olimpiadzie osoba wkracza na arenę i prezentuje problem do rozwiązania – daje impuls. Wszyscy członkowie w ramach konkretnych metodyk rozwiązywania problemów w zespołach pracują nad proponowanymi rozwiązaniami. W podsumowaniu spisywane są wygenerowane rozwiązania, osoba która jest na arenie, podsumowuje opracowane plany. Dzięki min. Burzy mózgów całej grupy, generowane są rozwiązania, zgodnie z zasada ucząc innych sami się uczymy. Każdy członek grupy, ma możliwość zaproszenia grupy do zespołowego rozwiązywania problemów. Wygenerowane rozwiązania mogą być wdrażane w praktykę rynkową, osoba wdrażająca informuje członków klubu w późniejszym terminie o efektach zdrożonych zmian. Na podstawie czego mogą być tworzone success stories.

W ramach działalności klubu absolwenci mają możliwość m.in.:
– uczestnictwa w edukacyjnych spotkaniach/webinarach wspierających kompetencje liderskie absolwentów
– regularnej komunikacji się z uczelnią oraz innymi absolwentami, uczelnia m.in. przekazuje terminy ważnych wydarzeń organizowanych w Alma Mater np. Kongres Liderów Zmian.
– uczestniczenia w spotkaniach networkingowych oraz integracyjnych.

Absolwenci MBA WSFiZ to liderzy zmian, którzy zajmują prestiżowe stanowiska w kluczowych sektorach naszej gospodarki. Uczelnia wspiera naszych absolwentów w ich ścieżkach kariery. Działamy zgodnie z imperatywem – najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest współpraca, poszukiwanie nowych perspektyw, dzielenie wiedzą oraz długoterminowe relacje oparte na zaufaniu.

Więcej o Klubie MBA WSFiZ:

MBA Business Club WANS

15 marca 2021 r.

Impulsjada 2021 – Klub MBA WSFiZ zaprasza (25.03.21)