Elitarne studia MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania – rekrutacja trwa

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja na studia Master of Business Administration (MBA) w WSFiZ
Z okazji 30-lecia naszej uczelni, mamy specjalną 100 % zniżkę na wpisowe dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi i MBA. Zniżka obwiązuje do 15 września 2022.
Master of Business Administration to światowy standard 2-letniego kształcenia ludzi mających ukończone studia wyższe i doświadczenie zawodowe.
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku studia MBA prowadzi je od 2004 roku. W 2009 r. zostały one uhonorowane Medalem Europejskim, nagrodą przyznawaną przez Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

W dniu 25 listopada 2020 z inicjatywy absolwentów kierunku studiów podyplomowych Master of Business Administration w WSFIZ w Białymstoku powołano MBA Business Club WSFiZ, w tej chwili w klubie jest ponad 50 Liderek i Liderów Zmian.
Więcej o MBA Business Club WSFiZ:

Bezpośredni kontakt:
No time to lose! It’s time for your career!
CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WSFiZ
+48 85 67-85-845