Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ (02.12.22)

Szanowni Studenci,

w dniu 2.12.22 (16:45) odbędzie się spotkanie w ramach Akademii Dobrych Praktyk WSFIZ, ekspertką będzie Anna Miastkowska – Sales Business Development Manager. Tematem wystąpienia będzie „Skuteczny handlowiec w nowoczesnej sprzedaży”. Przed ADP o 16:30 zaprezentowana zostanie oferta ERASMUS+

Więcej o Prelegentce:

Anna Miastkowska jest praktykiem sprzedaży od ponad 18 lat. Zajmuje się doradztwem w zakresie sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Wspiera firmy z sektora MŚP w diagnozowaniu obszarów do rozwoju i budowaniu nowoczesnej multikanałowej sprzedaży. Specjalizuje się w układaniu i wdrażaniu procesów i strategii sprzedażowych z wykorzystaniem zasobów ludzkich i rozwiązań cyfrowych. Zajmuje się również zarządzaniem działami handlowymi, szkoleniami i rozwojem kompetencji handlowych.

Laureatka nagrody PNSA ogólnopolskiego konkursu dla sił sprzedaży, Absolwentka studiów podyplomowych MBA WSFIZ w Białystoku, członkini Klubu biznesu WSFIZ oraz członkini podlaskiego klubu biznesu ASK Biznes.

01 grudnia 2022 r.

Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ (02.12.22)