Strona główna | Kandydaci | Students | Студенты | Pracownicy |

  Pomiń łącza nawigacjiStrona główna : Wydziały : Wydział Nauk Ekonomicznych : Dyżury pracowników
Pomiń łącza nawigacji.
link

mgr Andrzej Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Wychowania Fizycznego
andrzej.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • Poniedziałek, 11:45-12:15, Siłownia w budynku E


dr Elżbieta Agnieszka Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra ...
elzbieta.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), 10:15-11:00, pok. 221


dr Edyta Brzozowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
edyta.brzozowska@wsfiz.edu.pl

  • Sobota(na zjazdach), godz. 11:15-12:00, s. 223


doc. dr Kazimierz Grygutis

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości


  • Niedziela (na zjazdach), 14:30-15:15, pok. 113


mgr Anna Grygutis-Kalinowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Języków Obcych
anna@grygutis.int.pl

  • Wtorek
    , 13:00-13:45
    , s.324
  • Niedziela(na zjazdach), 13:00-13:45, s.324


doc. dr Edward Hościłowicz

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
edward.hoscilowicz@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, 12:00-12:45, 106
  • Sobota (na zjazdach), 9:30-10:15, 106


dr Anna Iwacewicz-Orłowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
anna.orlowska@wsfiz.edu.pl

  • Środa
    , 8:15-9:00
    , s.122
  • Sobota (02.03, 30.03, 18.05, 01.06.19), 12:30-13:15, s.122
  • Sobota(16.03, 13.04,15.06.19), 11:30-12:15, s. 107


dr Anatoliusz Kopczuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
anatoliusz.kopczuk@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), 9:00-9:45, s. 125


prof. Leszek Kupiec

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania


  • Sobota (na zjazdach), godz. 9:30-10:15, pok.212


mgr Piotr J. Malinowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Filologii Angielskiej
piotr.malinowski@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, 15:05-15:50, s. 320
  • Sobota(na zjazdach), 18:00-18:45, s. 320


dr inż. Tomasz Matwiejczuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
tomasz.matwiejczuk@wsfiz.edu.pl

  • piątek, godz. 16:45-17:30, s.223


prof. Kazimierz Meredyk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości


  • wtorek, 9:15-10:00, s.324
  • Niedziela(w czasie zjazdów), 10:45-11:30, s.324


dr Ewa Niedźwiedzka

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
ewa.niedzwiedzka@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, 7:30-8:00, sala 202
  • Sobota 30.03, 13.04, 18.05, 01.06.2019, 19:30-20:00, sala 202
  • Czwartek, 20:00-20:45, on-line


mgr Paweł Niemotko

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Marketingu
pawel@gtpmarketing.com

  • Sobota(na zjazdach), godz. 14:00-14:45, s.223


dr Elżbieta Orechwa-Maliszewska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
elzbieta.orechwa@wsfiz.edu.pl

  • Środa, 11:45-12:30, s. 113
  • Sobota(na zjazdach), 9:30-10:15, s. 113


prof. Jerzy Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzy.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • Sobota(na zjazdach), 10:45-11:30, s.114


mgr Piotr Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
piotr.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela (na zjazdach), 14:45-15:30, s. 223


prof. Marek Proniewski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
marek.proniewski@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela(na zjazdach), godz. 10:15-11:00, p.211


prof. Nina Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
nina.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • Środa , godz. 21:00-22:00, dyżur on-line
  • Sobota(na zjazdach), 8:30-9:30, s. 204/2

    Uwagi:
    w dn. 13.04.2019 - dyżur odwołany


mgr inż. Tomasz Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
tomasz.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • Środa, godz. 21:00-22:00, dyżur on-line
  • Sobota(na zjazdach), 8:30-9:30, 204/2

    Uwagi:
    w dn. 13.04.2019 - dyżur odwołany


12















Park Naukowo - Technologiczny w Ełku