Strona główna | Kandydaci | Students | Студенты | Pracownicy |

  Pomiń łącza nawigacjiStrona główna : Wydziały : Wydział Nauk Ekonomicznych : Dyżury pracowników
Pomiń łącza nawigacji.
link

dr Elżbieta Agnieszka Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra ...
elzbieta.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 9.30-10.15, s. 5A


mgr Andrzej Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Wychowania Fizycznego
andrzej.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • 11.02.2018 (niedziela), godz. 10.00-10.45, s. 115


dr Edyta Brzozowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
edyta.brzozowska@wsfiz.edu.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 10.00-10.45, s. 223
  • 17.02.2018 (sobota), godz. 10.00-11.00, s. 223


doc. dr Kazimierz Grygutis

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości


  • 25.02.2018(niedziela), godz. 10.00-10.45, s. 113


mgr Anna Grygutis-Kalinowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Języków Obcych
anna@grygutis.int.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 10.00-12.00, s. 322


doc. dr Edward Hościłowicz

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
edward.hoscilowicz@wsfiz.edu.pl

  • 17.02.2018(sobota), godz. 9.00-10.00, s. 105


dr Anna Iwacewicz-Orłowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
anna.orlowska@wsfiz.edu.pl

  • 05.02.2018 (poniedziałek), godz. 9.00-9.45, s. 122
  • 10.02.2018 (sobota), godz. 11.00-11.45, s. 122
  • 12.02.2018 (poniedziałek), godz. 9.00-9.45, s. 122


dr Anatoliusz Kopczuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
anatoliusz.kopczuk@wsfiz.edu.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 14.00-14.45, s. 126


prof. Leszek Kupiec

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania


  • 10.02.2018 (sobota), godz. 10.30-11.15, s.212
  • 17.02.2018 (sobota), godz. 10.30-11.15, s.212


dr inż. Jerzy L. Lisowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzyel@bsk.vectranet.pl

  • 11.02.2018 (niedziela), godz. 13.30-14.15, s.223
  • 11.03.2018 (niedziela), godz. 14:00-14:45, s. 223


mgr Piotr J. Malinowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Filologii Angielskiej
piotr.malinowski@wsfiz.edu.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 13.00-13.45, s. 320


dr inż. Tomasz Matwiejczuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
tomasz.matwiejczuk@wsfiz.edu.pl

  • 17.02.2018 (sobota), godz. 9.00-10.00, s.223


prof. Kazimierz Meredyk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości


  • 21.02.2018 (środa), godz. 10.00-11.00, s.324


dr Ewa Niedźwiedzka

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
ewa.niedzwiedzka@wsfiz.edu.pl

  • 16.02.2018 (piątek), godz. 16.30-17.15, s. 202
  • 10.02.2018 (sobota), godz.17.00-17.45, s. 202


dr Elżbieta Orechwa-Maliszewska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
elzbieta.orechwa@wsfiz.edu.pl

  • 17.02.2018 (sobota), godz.10.00-10.45, s. 113


prof. Jerzy Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzy.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • 11.02.2018 (niedziela), godz. 9.00-9.30, s.114


mgr Piotr Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
piotr.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 10.00-10.45, s. 223


mgr Damian Proniewski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
damian.proniewski@gmail.com

  • 10.02.2018 (sobota), godz. 13.00-13.45, s. 125


mgr inż. Tomasz Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
tomasz.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • 03.02.2018 (sobota), godz. 8.00-10.15, s. 206
  • 02.02.2018 (piątek), godz. 8.00-9.30, s. 206


prof. Nina Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
nina.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • 02.02.2018 (piątek), godz. 8.00-9.30, s. 206
  • 03.02.2018 (sobota), godz. 8.00-10.15, s. 206


12















Park Naukowo - Technologiczny w Ełku