Strona główna | Kandydaci | Students | Студенты | Pracownicy |

  Pomiń łącza nawigacjiStrona główna : Wydziały : Wydział Nauk Ekonomicznych : Dyżury pracowników
Pomiń łącza nawigacji.
link

mgr Andrzej Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Wychowania Fizycznego
andrzej.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • Czwartek, 9.45-10.30, siłownia w budynku E


mgr Marta Dawidziuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
marta.dawidziuk@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela(na zjazdach), godz. 12.30-13.15, pokój 23B


mgr Anna Grygutis-Kalinowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Języków Obcych
anna@grygutis.int.pl

  • Wtorek, 12.00-12.45, pok. 324
  • Sobota(na zjazdach), 13.00-13.45, pok. 324


dr Anna Iwacewicz-Orłowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
anna.orlowska@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, 11.30-12.15, pok. 124
  • Sobota(na zjazdach), 11.00-11.45, pok. 124


prof. Kazimierz Meredyk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
kmeredyk@gmail.com

  • Wtorek, godz. 9.30-10.15, pok. 324
  • Niedziela (na zjazdach), godz. 10.15-11.00, pok. 324


dr Ewa Niedźwiedzka

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
ewa.niedzwiedzka@wsfiz.edu.pl

  • Środa, 11.15 - 12.00, pok. 202
  • Niedziela (na zjazdach), 9.00 - 9.45, pok. 202


prof. Jerzy Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzy.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, godz. 11.15-12.00, pok. 114
  • Sobota(na zjazdach), godz. 13.45-14.30, pok. 114


mgr Damian Proniewski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
damian.proniewski@gmail.com

  • Środa, godz. 10.30-11.30, pok. 324


dr Adam Edward Szczepanowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
adam.szczepanowski@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 16.20 - 17.00, pok. 313


dr Alina Warelis

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
alawarelis@wp.pl

  • Niedziela(na zjazdach), godz. 14.30-15.15, pok. 202

















Park Naukowo - Technologiczny w Ełku