Strona główna | Kandydaci | Students | Студенты | Pracownicy |

  Pomiń łącza nawigacjiStrona główna : Wydziały : Wydział Nauk Ekonomicznych : Dyżury pracowników
Pomiń łącza nawigacji.
link

mgr Elżbieta Agnieszka Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra ...
elzbieta.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 11.00-11.45, s. 5A


mgr Andrzej Ambrożej

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Wychowania Fizycznego
andrzej.ambrozej@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 11.15-12.00, s. 5A


dr Edyta Brzozowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
edyta.brzozowska@wsfiz.edu.pl

  • Wtorek, godz. 10.15-11.00, s. 223
  • Sobota (na zjazdach), godz. 14.30-15.15, s. 223


mgr Anna Grygutis-Kalinowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Studium Języków Obcych
anna@grygutis.int.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 14.30-15.15, s. 322


dr Anna Iwacewicz-Orłowska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
anna.orlowska@wsfiz.edu.pl

  • Poniedziałek, godz. 12.45-13.30, s. 122
  • Sobota (na zjazdach), godz. 9.45-10.30, s. 122


dr inż. Jerzy L. Lisowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzyel@bsk.vectranet.pl

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 12.45-13.30, s. 223


mgr Piotr J. Malinowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Filologii Angielskiej
piotr.malinowski@wsfiz.edu.pl

  • Środa, godz. 12.00-12.45, s. 320
  • Sobota (na zjazdach), godz. 15.30-16.15, s. 320


dr inż. Tomasz Matwiejczuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
tomasz.matwiejczuk@wsfiz.edu.pl

  • sobota (na zjazdach), godz. 14.45-15.30, s. 223


prof. Kazimierz Meredyk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości


  • Środa , godz. 9.15-10.00, s. 324
  • Niedziela (na zjazdach), godz. 10.00-10.30, s. 324


dr Ewa Niedźwiedzka

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
ewa.niedzwiedzka@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela - w terminach: 22.10; 26.11.2017; 04.02.2018, godz. 14.00-14.45, s. 202A
  • Poniedziałek, godz. 19.15-20.00, na platformie e-learningowej


dr Elżbieta Orechwa-Maliszewska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
elzbieta.orechwa@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 13.45-14.30, s. 113


prof. Jerzy Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
jerzy.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 12.30-13.15, s. 114


mgr Piotr Paszkowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
piotr.paszkowski@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 11.15-12.00, s. 223


mgr Damian Proniewski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
damian.proniewski@gmail.com

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 12.00-12.45, s. 324


mgr inż. Tomasz Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
tomasz.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 8.00-9.00, s. 205A
  • Środa, godz. 21.00-22.00, dyżur on-line


prof. Nina Siemieniuk

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
nina.siemieniuk@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 8.00-9.00, s. 205A
  • Środa , godz. 21.00-22.00, dyżur on-line


prof. Józef Szabłowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania


  • Sobota (na zjazdach), godz. 8.45-9.30, s. 125


dr Adam Edward Szczepanowski

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Gospodarki Przestrzennej
adam.szczepanowski@wsfiz.edu.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 12.00-13.00, pok. 124
  • Wtorek, godz. 10.00-11.00, pok. 124


dr Alina Warelis

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Finansów i Rachunkowości
alawarelis@wp.pl

  • Sobota (na zjazdach), godz. 13.15-14.00, s. 202A


mgr Joanna Zielińska

Wydział Nauk Ekonomicznych
Katedra Zarządzania
joanna.zielinska@wsfiz.edu.pl

  • Niedziela (na zjazdach), godz. 11.30-12.15, s. 223

















Park Naukowo - Technologiczny w Ełku